Grupy

Grupa I

 
Jesteśmy najmłodszą grupą w Przedszkolu. Każdego dnia uczmy nowych rzeczy, poznajemy bliżej siebie nawzajem. Lubimy spędzać czas na zabawie w ogrodzie i naszej kolorowej sali.Codziennie możemy liczyć na wsparcie starszych kolegów, którzy pomagają nam i zarazem uczą życia w grupie przedszkolnej. To miły początek wspaniałej przygody!
 
Grupa II
 
 
Właśnie minął nasz pierwszy rok w Przedszkolu. Był to dla nas bardzo ważny okres. Teraz jesteśmy już Średniakami! Jesteśmy ciekawi świata więc codziennie dowiadujemy się czegoś nowego! Uwielbiamy się razem bawić, tańczyć, uczyć wierszyków i piosenek. Każdy dzień w Przedszkolu jest dla nas wspaniałą przygodą! :)
 
Grupa III
 
 
Każdego dnia witamy się ze sobą wesoło, bawimy się, tańczymy, śpiewamy - wprowadzamy radosny nastrój. Tworzymy przyjazną atmosferę. Poznajemy zainteresowania koleżanek i kolegów. Na zajęciach dowiadujemy się wielu ciekawych rzeczy, robimy doświadczenia, malujemy, lepimy, wycinamy - bardzo lubimy te zajęcia. Prace nasze podziwiają rodzice - bardzo podobają się.
 
Grupa IV
 
 
Jesteśmy najstarszą grupa w Przedszkolu, a to wiąże się z wieloma obowiązkami!.Codziennie pilnie uczestniczymy w zajęciach bo juz niedługo będziemy pierwszakami! Jednak nauka to nie wszystko :) Miło spędzamy czas na wspólnej zabawie, dbamy o zawarte przyjaźnie, odkrywamy świat w codziennych sytuacjach, a także pomagamy naszym młodszym kolegom i koleżankom.
 
 
Powered by Quick.Card